Розв'яжіть рівняння. х в квадраті + 9х=0, х в квадраті -5х+4=0, 7х в квадраті -х -8=0


Ответы на вопрос

Отвечает Сеничев Влад.

Ответ:

1)x^2+9x=0

x(x+9)=0

x=0 ; x+9=0 , x=-9

2)x^2-5x+4=0

D=(-5)^2-4*1*4=25-16=9

корінь квадратний з D=3

x1=5-3/2=1

x2=5+3/2=4

3) 7x^2-x-8=0

D=(-1)^2-4*7*(-8)=225

корінь квадратний з D=15

x1=1-15/14=-1

x2=1+15/14=1.14

Объяснение: