При якому значенні а має безліч розв'язків система рівнянь х+5у=4 та 4х+20у=а? * 14 15 16


Ответы на вопрос

Отвечает Калмагамбетова Арай.

Ответ: а = 16

Объяснение:

Система рівнянь вигляду \left \{ {{a_{1}x + b_{1}y = c_{1}   } \atop {a_{2}x + b_{2}y = c_{2}   }} \right.  має безліч коренів при

а1\а2 = б1 \ б2 = с1 \ с2.

Отже

5\ 20 = 1 \ 4 = 4 \ а

1\4 = 4 \ а

а = 16