катер проплив 60 км за течією річки та повернувся назад витративши на весь шлях 9 год знайти власну

швидкість катера якщо швидкість річки дорівнює 5 км год​

Ответы на вопрос

Отвечает Казина Даша.

Ответ:

15км/ч

Объяснение:

\dfrac{60}{x+5}+\dfrac{60}{x-5}=9\\3x^2-40x-75=0\\x=15

Второй корень не подходит по ОДЗ.