Виразіть із даних рівня змінну y через x 1) x+y=12 2)3x-5y=15


Ответы на вопрос

Отвечает Джигринюк Радмила.

Ответ:

  1. y = 12 - x
  2. y =  \frac{3x - 15}{5}  = 0.6x - 3