Знайти швидкість і прискорення тіла яке рухається за законом s(t)=t3+4t2 -2t +3 в момент t0=2


Ответы на вопрос

Отвечает Чайка Полина.

Ответ:

v(2)=26 м/с

a(2)=20 м/с^2

Объяснение:

1. v(t)=s'(t)

s'(t)=(t^3+4t^2-2t+3)'=3t^2+8t-2

v(t)=3t^2+8t-2, t0=2

v(2)=3×2^2+8×2-2=26

2. a(t)=s''(t)

s''(t)=(t^3+4t^2-2t+3)''=(3t^2+8t-2)'=6t+8

a(t)=6t+8, t0=2

a(2)=6×2+8=20