Прошу срочно! Нехай вкладників поклав у банк 7000 грн під 12% річних. Яка сума буде на його рахунку

через 5 років за умови що вкладників протягом цього строку не знімає гроші з рахунку

Ответы на вопрос

Отвечает Белоусов Юрий.

Ответ:11200

Объяснение:

7000×12/100=840

840×5=4200

7000+4200=11200