За 5 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатити 22 гривні, а за 6 кг апельсинів і 2 кг лимонів - 18

гривень. Скільки коштує 1 кг апельсинів і 1 кг лимонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Виноградова Оливия.

Объяснение:

5x+4y=22 |*2

6x+2y=18 |*4

Применяем способ сложения

10x + 8y = 44

24x + 8y = 72

24x + 8y - 10x - 8y = 72 - 44

14x = 28

x = 2

5*(2) + 4y = 22

4y = 22 - 10

4y= 12

y= 3

Ответ: ( 2; 3 )