За 5 кг апельсинів і 4 кг лимонів заплатили 22 гривні, а за 6 кг апельсинів і 2 кг лимонів - 18

гривень. Скільки коштує 1 кг апельсинів і скільки - 1 кг лимонів?

Ответы на вопрос

Отвечает Пушкарёва Софья.
5x+4y=22 |*2
6x+2y=18 |*4
Применяем способ сложения
10x + 8y = 44
24x + 8y = 72
24x + 8y - 10x - 8y = 72 - 44
14x = 28
x = 2
5*(2) + 4y = 22
4y = 22 - 10 
4y= 12
y= 3
Ответ: ( 2; 3 )
Отвечает Харин Витя.
Нехай x-ціна 1 кг апельсинів, тоді y-ціна 1 кг лимонів. Складаємо рівння за у мовою задачі:
 [tex]\left \{ {{5x+4y=22} \atop {6x+2y=18}} \right. \\ [/tex]
Домножимо друге рівняння на -2 і додамо, тоді -7x=-14
x=2
y=(18-6x)/2=3