Побудувати графік функції y=2x+3 склавши таблицю і користуючись ним, дати відповідь на запитання

1) знайти значення функції, якщо значення аргументу дорівнює 22) знайти значення аргументу, якщо значення функції дорівнює 6.помогите пожалуйста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыбченко Женя.

Ответ:

(2;7), (1.5;6)

Объяснение:

доя построения графика вида у=kx+b достаточно 2х точек. Возьмём х=0, тогда у=0+3=3 (0;3)

х=1, тогда у=1+3=4 (1;4)

Через эти точки проведем прямую.

Соответственно полученного графика при х=2 у=7

и при у=6 х=1.5