СРОЧНО, ПОМОГИТЕ! Число -2 є коренням рівняння х²-4х+а=0. Знайдіть другий корінь рівняння і

значення "а"​

Ответы на вопрос

Отвечает Чехова Екатерина.

Ответ: 6,    -12

Объяснение:

x^2-4x+a=0,  x1=-2, по теор Виета x1+x2=4,   -2+x2=4,  

x2=4+2=6,    x1*x2=a,   a=-2*6=-12