Будь ласка поможіть, будь ласка, як найшвидше) Задайте формулою лінійну функцію, графік якої

паралельний прямій у=4х-12 та перетинається з графіком функції у=х-5 у точці, яка лежить на осі ординат. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Бритов Егор.

Ответ:у= 4х-5

Объяснение:1) Так как прямые y=4x-12  и у=kx+b   параллельны, то они имею одинаковые угловые коэффициенты, значит наша функция имеет вид: у= 4х+b.      2) Прямая у= 4х+b и у=х-5 пересекаются в точке А(0;у), значит b=-5.     3) тогда формула нашей функции у= 4х-5