Задайте формулою лінійну функцію, графік якої паралельний прямій y=4x-12 та перетинається з

графіком функції y=x-5 у точці, яка лежить на осі ординат. ПЛИЗ!!! СРОЧНО!!!!!))))

Ответы на вопрос

Отвечает Габдрахманов Ваня.

х=0, тогда у=0-5=-5

у=-5, тогда 4х-12=-5 

у=4х-7 как-то так