У класі 36 учнів Дівчат на 4 менше , ніж хлопців.


Ответы на вопрос

Отвечает Котова Альбина.

Ответ:

16- дівчат, 20- хлопців

Объяснение:

x+x+4=36

2x=32

x=16- дівчат

16+4=20- хлопців

Отвечает Сурин Владислав.

Ответ:

16 девочек,20 мальчиков

Объяснение:

1)36-4=32(уч.)

2)32:2=16(уч.)-девочек

3)16+4=20(уч)-мальчиков