Кожний учень у класі вивчає англійську або німецьку мову. Англійську мову вивчають 20 учнів,

німецьку — 9 учнів, а обидві мови вивчають6 учнів. Скільки учнів у класі?​Каждый ученик в классе изучает английский или немецкий язык. английский язык изучают 20 учеников, немецкий - 9 учеников, а оба языка изучают 6 учеников. Сколько учеников в классе?

Ответы на вопрос

Отвечает Рубчинская Поля.
23 учня
Якщо рахувати що 6 учнів вчать обидві мови,то ми можемо відняти від будь-якої кількості учнів,що вивчають англійську або німецьку мови, цих 6 чоловік(тобто 20-6=14; 14+9=23 або 9-6=3; 20+3=23),а потім додати разом всіх учнів,що залишились,то відповідь всеодно буде 23