Чому дорівнює сума коренів квадратного рівняння х²+ 18х - 5 = 0?


Ответы на вопрос

Отвечает Зеленская Настена.

x^2+18x-5=0\; \; \; \; \Leftrightarrow \; \; \; \left\{\begin{array}{ccc}x_1+x_2=-18\\x_1\cdot x_2=-5\end{array}\right\; \; \; \; (teorema\; Vieta)\\\\\\x_1+x_2=-18