X+2y=7 знайдіть які небуть 2 розвязка рівняння​


Ответы на вопрос

Отвечает Sadekov Vadim.

Объяснение:

1)x+2y=7

x=7-2y

y є R

2)x+2y=7

x+2y-7=7-7

x+2y-7=0