Розв'яжи рівняння 2x² – (x+1)(x+19) = (x+3)(x – 2) + 8. У відповідь запиши протилежне число


Ответы на вопрос

Отвечает Васильчук Артем.

Ответ:

1

Объяснение:

2x² – (x+1) (x+19) = (x+3) (x – 2) + 8

2х²-(х²+19х+х+19)=х²-2х+3х-6+8

2х²-х²-20х-19=х²+х+2

2х²-х²-х²-20х-х=19+2

-20х-х=21

-21х=21

х= 21/(-21)

х= -1

.

.

Протилежне число: 1

.

.

Відповідь) Всього доброго ❤️