Петро виготовив за 2 год 32 деталі, а Микола за 3 години – 60 деталей. Порівняйте продуктивність

праці Петра і Миколи.

Ответы на вопрос

Отвечает Егоров Леонид.

Відповідь:

Пояснення:

Петро-32 деталі за 2 год.

Микола-60 деталі за 3 год.

1)32÷2=16(деталей)-за годину виробляє Петро.

2)60÷3=20(деталей)-за годину виробляє Микола.

3)20-16=4(деталей)-різниця продуктивності Миколи та Петра.

Відповід:Микола виробляє, на 4 деталі за годину більше ніж Петро.

Отвечает Иванова Лера.

Ответ:

Продуктивность Миши больше Петиной

Объяснение:

32 : 2 = 16 деталей в час (Петя)

60 : 3 = 20 деталей в час (Миша)