Яка пара чисел є розв’язком системи 2х-у = 2 та х+ 2у = -4?


Ответы на вопрос

Отвечает Шімон Мирослава.

Ответ:

Метод подстановки:

{2x−y=2

x+2y=−4⇒

{y=2x-2

x+2y=−4⇒

{y=2x−2

x+2(2x−2) =−4⇒

{y=2x−2

5x=0⇒

{y=2x−2

x=0⇒

{y=−2

x=0

Ответ:

x=0;y=−2