Даю 20 балов. у 7А класі навчається 22 учні.Якщо хлопцям роздати по 2 зошити, а дівчатам по 3 то

знадобитися 56.Скільки хлопців та дівчат навчається в 7А.

Ответы на вопрос

Отвечает Олейников Никита.

Ответ:

хлопців 10, дівчат 12

Объяснение:

нехай хлопці х, тоді дівчата у. За умовою складемо систему рівнянь

\left \{ {{x+y=22} \atop {2x+3y=56}} \right.  \left \{ {{x=22-y} \atop {2(22-y)+3y=56}} \right. \left \{ {{x=22-y} \atop {44-2y+3y=56}} \right. \left \{ {{x=22-y} \atop {y=12}} \right. \left \{ {{x=22-12} \atop {y=12}} \right. \left \{ {{x=10} \atop {y=12}} \right.

отже хлопців 10, дівчат 12