У рівнянні (x² – 2x)(x² – 2x + 3) = 5 зроблено заміну x² – 2x = t. Яке рівняння отримали? а t² +

3t − 5 = 0 б t² −2t − 5 = 0 в t² −5t + 3 = 0 г t² + 3 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Майстришин Максим.

(x^2 - 2x) (x^2 - 2x + 3) = 5\\x^2-2x=t\\\\t(t+3)=5\\t^2+3t-5=0