Чому дорівнює добуток коренів рівняння: х^2 + 7х + 2 = 0 ?


Ответы на вопрос

Отвечает Гнип Павлінка.

х²+7х+2=0

а=1;в=7;с=2

D=49-4•1•2=49-8=41,D>0

x1;2=-7±√41/2

x1=17; x2=-24