Помогите пожалуйста За 2 олівці та3 ручки заплатили 12 грн. Скільки коштує

олівець і ручка, якщо відомо що ручка на 50 коп. дорожче за олівця? ​

Ответы на вопрос

Отвечает Казаков Кирилл.

Ответ:

2.1, 2.6

Объяснение:

2a+3b = 12

b = a+0.5

2a+3a+1.5 = 12

5a = 10.5

a = 2.1

b = 2.6