Знайдіть корінь рівняння (x − 4)(x − 6) − (x − 2)(x + 2) = − 2


Ответы на вопрос

Отвечает Григоращук Євгенія.
(х-4)(х-6)-(х-2)(х+2) = -2
х^2-6х-4х+24-(х^2-4) = -2
х^2-х^2-10х+30 = 0
-10х = -30 или 10х=30
х=3

Ответ: 3