Срочно!!! 4 корінь з 12 + 1 8 корінь 48 відняти 3 корінь з 108​


Ответы на вопрос

Отвечает Бубукин Вова.

Винесемо з першого кореня 16, отримаємо 4 * 18 коренів з трьох = 72 кореня з трьох

З третього кореня винесемо 4, отримаємо 2 * 3 * корінь з 27

З цього ж кореня винесемо 9, отримаємо 2 * 3 * 3 * корінь з трьох = 18 * корінь з трьох

Винесемо загальний множник - корінь з трьох, отримаємо: корінь з трьох * (8 + 72-18)

Це дорівнює корінь з трьох * 62

Русский

Вынесем из первого корня 4: получим 8 корней из 3

Вынесем из второго корня 16, получим 4*18 корней из трёх= 72 корня из трех

Из третьего корня вынесем 4, получим 2*3* корень из 27

Из этого же корня вынесем 9, получим 2*3*3* корень из трёх=18*корень из трёх

Вынесем общий множитель - корень из трёх, получим : корень из трех*(8+72-18)

Это равно корень из трёх * 62