Рoзвяжіть рівняння 2^2x=1/2


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатьев Максим.

Ответ:

х = 1/8

Объяснение:

2²х = 1/2

4х = 1/2

х = 1/8

;;;

х = 0,125

із розв'язків бажано записати дробом