Вираз ✓За - 5 (вираз За - 5 підкореневий) має зміст, якщо а)а=1б)а=-1в) в=2г) а=0​


Ответы на вопрос

Отвечает Афанасьева Анна.

Відповідь:

B

Пояснення:

якщо a=1 \sqrt{3a-5} =\sqrt{3-5}=\sqrt{-2} корінь з від'ємного числа не знаходяться

якщо a=-1 \sqrt{3a-5} =\sqrt{-3-5}=\sqrt{-8} корінь з від'ємного числа не знаходяться

якщо a=2 \sqrt{3a-5} =\sqrt{6-5}=\sqrt{1}=1 - правильна відповідь

якщо a=0 \sqrt{3a-5} =\sqrt{0-5}=\sqrt{-5} корінь з від'ємного числа не знаходяться