Розв'язати задачу склавши систему рівнянь.Сума двох чисел дорівнює 1234,1, а іх різниця -

12,7.Знайдіть ці числа

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьянов Женя.

Ответ:

Объяснение:

х+у=1234,1

х-у=12,7

х=12,7+у⇒х+х+12,7=1234,1 ⇒ 2х=1221,4⇒ х=610,7

у=623,4