складіть квадратне рівняння коренями якого є числа 9 і -4 за теоремою Вієта, будь ласка!(

Прошу(((((,срочно надо, прошуу даю 30 балов(((

Ответы на вопрос

Отвечает Созонтов Глеб.

Ответ:

х^2-5х-35=0

Объяснение:

х1=9

х2=-4

х1×х2=9×(-4)=-36

х1+х2=9+(-4)=5

отже ,с=-36

b=5

квадратне рівняння має такий вигляд :а^2+(-)b+(-)c=0 ,підставивши знайдені величини отримаєме таке рівняння : х^2-5х-36=0