Розв’яжіть квадратне рівняння скориставшись теоремою Вієта. Результат впишіть в поле для відповіді.

Між коренями поставте 1 пропуск. Першим запишіть менший з коренів. Наприклад: –1 2 х2 + 5х + 6 = 0

Ответы на вопрос

Отвечает Манапбайкызы Улданка.

Ответ:

-12х2+5х+6=0

По теореме Виетта:

х1+х2=5

х1*х2=6

х1=3

х2=2

Ответ:х1=3;х2=2