Розв’яжіть квадратне рівняння скориставшись теоремою Вієта. Результат впишіть в поле для відповіді.

Між коренями поставте 1 пропуск. Першим запишіть менший з коренів. Наприклад: –1 2 х2 + 5х + 6 = 0 *

Ответы на вопрос

Отвечает Листик Дима.

Ответ:

-3 -2

Объяснение:

х² + 5х + 6 = 0

по т.Виета

х1+х2=-5

х1*х2=6

тогда х1= -3     х2= - 2

проверим    -3+(-2)= -5

                     -3*(-2)= 6