1 Вкладник вніс до банку 11000 грн. під 13% річних. Скільки гривень стано- витиме прибуток через

рік?

Ответы на вопрос

Отвечает Кадырова Чулпан.

Нехай A_{0} = 11000 грн — початкова сума внеску, p = 13 — відсоток, який нараховується при одній конверсії (процедурі нарахування відсотків), n = 1 — кількість конверсій, A — кінцева сума на рахунку після n конверсій.

Якщо під час кожної конверсії відсотки обчислюють від попередньої суми, то такий спосіб нарахування називають складним нарахуванням відсотків, а формулу A = A_{0}\left(1 + \dfrac{p}{100}  \right)^{n}формулою складних відсотків.

Отже, A = 11000\left(1 + \dfrac{13}{100}  \right)^{1} = 11000 \cdot 1,13 = 12430 грн — кінцева сума на рахунку через 1 рік.

Прибуток: \Delta A = A - A_{0} = 12430 - 11000 = 1430 грн

Відповідь: 1430 грн.

Отвечает Кувайцев Егор.

Ответ:

1430 гривен.

Объяснение:

1 cпособ:

Найдём проценты, которые добавятся к вкладу через год:

11000 · 0,13 = 1430 (гривен).

Это и есть прибыль, которую получит вкладчик через год.

2 способ:

11000 грн - 100 %

х грн - 13 %

\frac{11000}{x}  = \frac{100}{13} \\ \\ \frac{110}{x}  = \frac{1}{13} \\ \\ x = 110 * 13\\ \\ x = 1430

1430 гривен