У першому зерносховищі було зерна в 2 рази більше, ніж у другому. З першого зерносховища вивезли 70

т зерна, а з другого - 20 т зерна, після чого зерна в сховищах стало порівну. Скільки зерна було в другому зерносховищі?

Ответы на вопрос

Отвечает Лукьяненко Арина.

Ответ:

50 тонн зерна было во втором зернохранилище.

Пошаговое объяснение:

Пусть х тонн зерна было во втором зернохранилище, тогда

2х тонн зерна было в первом зернохранилище.

Составим и решим уравнение:

2х-70=х-20

2х-х=70-20

х=50

Проверка:

2*50-70=50-20

100-70=30

30=30

Верно!

Итак: 50 тонн зерна было во втором зернохранилище.

Отвечает Монин Никита.

Ответ:

50 т

Пошаговое объяснение:

Нехай в другому зерносховищі було х,тоді у першому - 2х

2х-70=х-20

2х-х= -20+70

х=50 т