У цеху працюють 80 робітників, із них 60 - токарі. Скільки процентів від усього числа робочих

становлять токарі?

Ответы на вопрос

Отвечает Руткевич Анжела.

Ответ:75%

Пошаговое объяснение:60*100%/80=75%

Отвечает Ковалев Матвей.

Ответ:

75%

Пошаговое объяснение:

80 работников = 100%

60 работников = х%

100%=100:100=1

Получаем пропорцию:

80*х=60*1

80х=60

х=60/80

х=6/8

х=3/4

х=0,75

0,75*100=75%