У першому цеху працюють 180 робітників,що становить 45% усіх робітників заводу. У другому цеху

робітників на 50 менше,ніж у першому. Решта робітників на третьому цеху.Скільки робітників працють на заводі? Скільки робітників у третьому цеху?

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Дмитрий.

1) (180÷45)×100 = 400 (робіт.) всього працює на заводі

2) 180 - 50 = 130 (робіт.) працює у другому цеху

3) 400 - (180 + 130) = 90 (робіт.) працює у третьому цеху

Відповідь; 400, 180, 130, 90