вкладник вніс до банку 9000 грн., частину грошей він поклав під 10% річних, а решту-під 8%. через

рік прибутки від обох вкладів були однаковими. скільки гривень було покладено на перший рахунок?

Ответы на вопрос

Отвечает Кобелева Лиза.

Ответ:

х - размер первого вклада

(9000 - х) - размер второго вклада

х*10/100=0,1х - проценты по первому вкладу

(9000 - х) *8/100= (9000 - х)* 0,08 - проценты по второму вкладу , по условию звдачи имеем : 0,1х = (9000 - х)*0,08

0,1х = 720 - 0,08х

0,1х + 0,08х = 720

0,18х = 720

х = 720/0,18

х = 4000 грн - размер первого вклада

Объяснение: