10. Установіть відповідність між функціями (1 – 4) та їх властивостями (А – Г). 1. y=x^3 − 12x 2.

y= 1/5 x^5 − 5/3x^3 + 4x 3.y=x^5 + x^3 + x 4. y=5 − 4x А. має дві критичні точки Б. зростає на всій числовій прямій В. спадає на всій числовій прямій Г. має чотири критичні точки

Ответы на вопрос

Отвечает Головачёв Даня.

Ответ:

Объяснение:

А.1. y=x³ − 12x   хmin.=2; x max = -2

Г.2. y= 1/5 x⁵ − 5/3x³ + 4х ; хmin.=2;  хmin.= -1; x max = -2 max = 1

Б.3. y=x⁵ + x³ + x⁴

В.4. y=5 − 4x