Від рейки відрізано частину, яка складає 72% її довжини. Вага куска, який залишився, дорівнює

45,5 кг. Яка вага відрізаної частини (у кг)?

Ответы на вопрос

Отвечает Ким Владислав.

Ответ:

117 кг

Объяснение:

100%-72%=28%

45,5 кг - 28%

х            - 72%

х=45,5*72:28=117 кг

Отвечает Ковальчук Юлька.

Ответ:

Вага відрізаної частини=117кг

Объяснение:

якщо від рейки відрізали 72%, то решта залишиться: 100%-72%=28%. Нам відомо, що залишок=45,5кг=28%. Нехай вага відрізаною частини=х. Запишемо пропорцію:

72/х=28/45,5 | перемножимо численник і знаменник сусідніх дробів між собою, отримаємо:

28х=72×45,5

28х=3276

х=3276÷28

х=117