Дріт розрізали на три частинки. Довжина однієї=240см. Довжина 2 частини становить п'ять восьмих

довжини першої частини і 30℅ довжини 3 частини. Знайти довжину 2 і 3 частини​

Ответы на вопрос

Отвечает Бауыржанкызы Айсулу.

Ответ:

Объяснение:

Длина первой части провода = 240 см.

Длина второй части провода = 240*(5/8)=150 (см).

Длина третьей части провода = 150*100%/30%=500 (см).