За 8 год рухи за течею моторного човна проходить відстань у 2 рази більше ніж 5 годин проти течії

визначити власну швидкисть човна якщо швидкість течії 1.5 км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Жукова Рина.

Пояснення:

Нехай власна швидкість човна - х.    ⇒

(x+1,5)*8=2*((x-1,5)*5)

8x+12=10x-15

2x=27|:2

x=13,5.

Відповідь: власна швидкість човна 13,5 км/год.

Отвечает Моргенштерн Илья.

Ответ:

13,5 км/год.

Объяснение:

Нехай власна швидкість човна х км/год, тоді його швидкість за течїєю х+1,5 км/год, проти течії х-1,5 км/год.  Маємо рівняння:

8(х+1,5)/5(х-1,5)=2

8х+12=10х-15

-2х=-27

х=13,5