Подайте у вигляди квадрата двочлена в раз а2-6а+9 Начало а в квадрате


Ответы на вопрос

Отвечает Рахым Асел.

Смотри.....

а²-6а+9= (а-3)²

Отвечает Кавалюс Карина.

Відповідь:

=(а-3)²

Пояснення:

користуємось формулою квадрата різниці:

(a-b)²= a²-2ab+b²

В нашому випадку b=3

а²-6а+9=а²-2*а*3+3²=(а-3)²