|x-4|=4-x Решите пожалуйста с объяснением


Ответы на вопрос

Отвечает Галиев Ранис.

ПОЯСНЕННЯ:

|х-4| = 4-х, перенесемо змінну з протилежним знаком у ліву частину |х-4| +х = 4 та розділимо рівняння на два можливі випадки:

х-4+х=4, х+40 ---> х=4, х≥-4

-(х-4)+х=4, х-4<0 ---> хR, x<4

знайдемо перетин х=4, х(-;4) та знайдемо об'єднання, яке і буде рішенням до даного рівняння х∈(-∞;4] або в альтернативній формі х4

ВІДПОВІДЬ: х≤4

Отвечает Сабенин Илья.

х-4=0; х=4

________4__________

1) х∈(-∞;4]; -х+4=-х+4;0=0- верное равенство при любых значениях  х∈(-∞;4];

2) x∈(4;+∞); х-4=4-х; 2х=8;х=4∉(4;+∞);

Ответ х∈(-∞;4];