Відношення двох чисел 2 : 3, а їх сума дорівнює 205. Що це за числа? Як розвязати за допомогою

системи рівнянь

Ответы на вопрос

Отвечает Мокрый Роман.

Ответ:

82 ; 123

Объяснение:

2х+3х=205

5х=205

х=41

2×41=82

3×41=123

Отвечает Брянский Егор.

Відношення двох чисел 2 : 3, а їх сума дорівнює 205. Що це за числа?