Знайдіть суму всіх чисел від -62 до 59 включено​


Ответы на вопрос

Отвечает Кун Юра.

Ответ:

-183

Объяснение:

Сумма арифметической прогрессии равна ((a1+an)/2)*n, где a1 =-62, an=59. N=122, т.к. от -62 до 0 - 63 цифры, от 1 до 59 - 59. В итоге имеем ((-62+59)/2)*122=-183

Отвечает Аскарова Акырыс.

Відповідь: -183

Пояснення:

Такі задачі краще рішати не за формулою, а за логікою дій ( щоби не загубити кількисть членів прогресії, бо "0"- то те ж член.)

Пояснюємо наступним чином, якщо би числа були від -59 до +59- то їх сума була би нульовою, тому залишилось порахувати   три числа у суммі:

-62-61-60= -183