60 деталей майстер виготовляє за 60 хв швидше ,ніж його учень .Яка продуктивність праці майстра

,якщо його учень за 1 год виготовляє на 10 деталей менше ?

Ответы на вопрос

Отвечает Зайнединова Лиза.

Ответ:

30 деталей.

Объяснение:

Нехай майстер за 1 годину виготовляє х деталей, тоді учень х-10 деталей.  

60 хв= 1 год

60/(х-10) - 60/х = 1

60х-60х+600-х²+10х=0

х²-10х-600=0

За теоремою Вієта х=-20 не підходить за умовою,  х=30.

Продуктивність майстра 30 деталей за 1 годину.

Отвечает Руденко Гоша.

Ответ:

ну буде 50 деталей якщо логічно думати