11. Чи є коренем рівняння 2 = 4 – 3х число: 1) 0; 2) 1; 3) -2; 4) -4?19 поможіть пж ​


Ответы на вопрос

Отвечает Qyaramyan Veronika.

Ответ:

Объяснение:

2 = 4 – 3х

4 – 3х = 2

-3x = 2-4

-3x= -2

x= 2/3