Знайдіть координати точок перетину графіків рівняннь, не виконуючи побудов 5x-y=10 та 3x-2y=-8


Ответы на вопрос

Отвечает Грехова Елизавета.

Ответ:

5x-y=10 3x-2y=-8

y=5x-10 y=1.5x+4

5x-10=1.5x+4

3.5x=14

X=4

Y=5*4-10

Y=10

Объяснение: