Тіктөртбұрыштың енi ұзындығынан 3 см қысқа, олар- дың қосындысы 27 см. Тіктөртбұрыштың ауданын

та-быңдар.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грачёв Данил.

Ответ:

x+x-3=27

2x=27+3

2x=30

x=15

Ұзындығы 15 см

Ені 12 см

S=15*12=180

Отвечает Попонина Елизавета.

Ответ:

х+(х-3)=27

2х=27+3

2х=30

х=15

15+(15-3)=27

S=15×12

S=180cм