Різниця двох чисел дорівнює 48,до того ж одне з них у 5 разів більше за інше знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Ярославцева Настя.

Ответ:

решение смотри на фотографии

Объяснение:


Отвечает Беник Дарина.

Ответ:

60,12

Пошаговое объяснение

х-у=48

х:у=5

(система уравнений)

х=48+у

(48+у):у=5

48+у=5у

4у=48

у=48:4=12

х=48+12=60