Бiчна сторона рiвнобедреного трикутника на 3 см довша за основу. Знайдiть iх довжини якщо периметр

54 ​

Ответы на вопрос

Отвечает Новикова Алина.

16см основа, 19 бічна

нехай основа х тоді бічна 3+х, периметр х+3+х+3+х що за умовою задачі 54. Складаємо і розв'язуємо рівняння

х+3+х+3+х=54

3х=54-6

3х=48

х=48:3

х=16

отже, основа 16, а бічна 16+3=19